Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2009    
 
 

Slidėmis Zapyškis - Pagonija - Luokė

Laikas: 2009.01.12-13
Vieta: Zapyškis, Pagonija, Luokė
Dalyviai: Marius, Agnė, Romas, Justas K., Lina, Rimas, Indrė, Giedrius, Saulius, Dovilė, Edas

Nors pikti liežuviai nelinkėjo mums nieko gero vistiek sekėsi kaip visada labai gerai. Šeštadienį oras buvo atominis, sniegas tvirtai sušalęs kaip niekad, tai slydom išilgai skersai, kur tik panorėję ir net ten, kur nevisai norėjosi ir jokiais ten tepalais anei snargliais nieks nieko tept visai nenorėjo. Viena senutė šatrija net neatlaikė tokio nežadėto slidumo ir netikėtai palūžo net neįveikus pirmo griovio. Pataisę šatriją ir pakilę šlaitu ties Zapyškiu grožėjomės nepakartojamu rūke paskendusio Nemuno slėnio vaizdiniu, aplankėm įspūdingą Altoniškių piliakalnį ir šiek tiek pasiblaškę vietinio upelio griovomis bei pasigrožėję saulėlydžio šviesa nutviekstais Nemuno šlaitais, griuvom valgyt ir miegot kažkur palei Jadagonis. Kitą dieną oras nebuvo toks džiaugsmingas, bet slydo vistik netaip prastai kaip kad piktieji žadėjo.
Tai matyt todėl, kad sočiai patepėm skrandžius Jadagonių gamybos lašiniais ir bulvėmis, kuriais pasidalino gerieji kaimo gyventojai.
Sekmadienį daug nešliuožėm, užtai aplankėm rimtus įtvitrinimus vis dar menantį Jadagonių piliakalnį ir ratais bei zigzagais išnarstėm itin vaizdingu reljefu nustebinusį Luokės upelio draustinį.

Marius

Į viršų