Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2009    
 
 

Dratas - Nedratas

Laikas: 2009.02.28-03.01
Vieta: Rudaminos apylinkės
Dalyviai: Vaidotas, Andrejus, Giedrius, Mindaugas D., Paulius, Vilma

Mes su Paulium prie žygelio prisijungėm tik šeštadienio vakarą, bet jis vyko visą savaitgalį. Bevažiuojant link ten, kur, pagal pasakojimus, turėtų būti nakvynės vieta, privažiavom šalikelėj degantį namą. Daug žmonių buvo susirinkę, visi laukė kol atvažiuos gaisrinė, nes degė jau visas namas. Po gero pusvalandžio laukimo, kelias vis dar buvo užstatytas gaisrinės mašinom. Teko savo mašiną palikti šalia esančioj sodyboj ir be žemėlapio naktį, su kuprine ir slidėm ant pečių ieškoti nakvynės vietos. Po geros valandžiukės ėjimo priėjom miškelį ir jau buvo galima čiuožti slidėm, bet naktį tai daryti, pasirodo, ne taip lengva, ypač pelkėtose vietovėse. Bet stovyklavietę radom, laužely dar ruseno žarijos, o visi žygio dalyviai jau miegojo palapinėse. Mes patingėjom statytis palapinę, todėl teko ja tik užsikloti ir išmiegoti.
Rytas buvo labai gražus, mėlynas dangus, lyg ir saulytė kartais švietė. Bet geriausiai buvo, kai po pusryčių Giedrius su Vaidotu išsitraukė po tortą! Pasirodo tą savaitgalį jų abiejų gimtadieniai 
Visą dieną oras buvo puikus, nuotaika taip pat. Nors kai kam ir silpna buvo po šimtadienio, lūžo lazda, bet gera nuotaika lydėjo visą žygį.
Labai įsiminė linksmos “varlių” su slidėm lenktynės ant užšalusio (o gal ir nevisai) ežero.

Vilma

Į viršų