Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2009    
 
 

Dviračiais Aukštaitijoje

Laikas: 2009.05.09-10
Vieta: Vepriai - aplink Veprius – Ukmergė – Kavarskas - Anykščiai
Dalyviai: Tomas, Giedrė, Donatas, Darius N., Jolita, Banzajus, Edas, Akvilė, Olga, Jūratė

Gegužės 9-10 ąžuoliečiai suko pedalus Aukštaitijoje. Mynė 10 žmonių. Daugeliui dalyvių tai buvo pirmasis rimtesnis dviračių žygelis. Per dvi dienas buvo numinta 120 km, aplankytos Ukmergės, Anykščių apylinkės.

Smagiai visai prasimynėm. Tik šiandien biški pečių ir rankų raumenukus skauda - nors rodos ne rankom myniau :)
Kelionės pradžia nieko gero nežadėjo, bet kol visi susirinko, lietus nustojo lyti. Visos kelionės metu turėjom gerą orą.
Apie visus objektus nepapasakosiu, vadas geriau surašys. Tik biški supykau, kad jau "Anyksciu vynas" nebedirbo :D
Šiek tiek statistikos: viso numinta ~120km (60+60) miškais, žvyrkeliais ir asfaltais; vid. greitis~16-17km/h (pagal mano spidometra).

Darius

Pamatėm Veprių miestelį. Moko akmenį, Puntuką, Laimės žiburį, Veliuonospiliakalnį[...]. Visiškai neradom planuotų šaltinių. Gaila, bet dėl aplinkybių - nepavyko kirtus upelį rasti kelio, taip pat nesimynė, kaip tikėjausi tad teko trumpinti maršrutą.
Labiausiai gaila, kad per vėlai išsaiskinau, kad yra du Burbisškių dvarai – ten, kur važiavome nevyko tulpių šventė. Bet oras buvo puikus - vėjas pūtė į nugaras. Pavasaris pačiame gražume, tadpamatėm ne tik punktus, ties kuriais reik pliusiukus susidėti.

Tomas

Man tai buvo pirmasis dviraciu zygelis kuri vedziau. Tad gali buti kad isto
dziaugsmo kai kam perdaug kilometru teko numinti.
Tiek ziniu:).

Tomas

Žygelis buvo labai fains! Orą Tomas taip pat užsakė puikų! Išvažinėjant išKauno lijo gan neblogai, bet nuvažiavus iki vietos lietus iškart nusutojo lijęs ir išlindo saulute. Žygeliui pasibaigus ir pasiruošus grįžti namo, lietutis vėl prapliupo! Viskas apskaičiuota buvo :D

Donatas

Labai neblogai suimprovizuotas maršrutas gavosi Šiaip ačiū Tomui už žygelį ypač tinkamu metu, nes ne tiek lankyti objektai atmintin įstrigo, kiek žydinčių sodų aromatas :)

Giedrė

FOTO: Dviračiais Aukštaitijoje 2009.05.09-10

Į viršų