Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2009    
 
 

Šreko pelkė

Laikas: 2009.05.15-17
Vieta: Šreko pelkė
Dalyviai: daug ąžuolų

Taip, taip, Jūs teisingai supratote – „Ąžuolo“ pilietybė neprarandama, kartą įgyta ji išlieka visiems laikams, kad ir kokiais įgytais materialiais ar dvasiniais turtais vėliau būtų prispausta.

Uoj smagu buvo! Ačiū už šaunią vietą ir už šauniai praleistąlaiką!!!
Kas žinot, o kas ne - Šreko pelkėje buvo iškelta didelė antena ir naudojant prietaisą iš specelios kuprinės buvo užmegztas ryšys ne tik su šiuom,bet ir su anuom pasauliu.
Dar pamenu tiek fotografų buvo, o fotografai ir nuotraukos galetų ne tikprimint, bet ir parodyti, kas pelkėje dėjosi.

Darius S.

Ačiū visiems už labai cool Ąžuolo sąskrydį ir sukurtą tikrai jėgovą nuotaiką! Ąžuolas tai net ne jėga, o visa GALIA!
Specialūs fiankai Mindaugui, Albinukui, Juozui, Banzajui. Jie žino už ką! Mindaugai - palikai savo buomą pelkėje pakabintą. Na, buomas kaip ten bebuvęs, bet prie jo dar kabo keli geri karabai ir neblogos virvės.
Romai, tavo prailgintojas...tpfu...t.y. ne tavo prailgintojas (tu ir taip ilgas :-)), bet elektros laido prailgintojas pas mane. Keičiu į savo Scorpų diską. Apsikeitimo vietą darom 119 arba Vilniuje, jeigu tu ruošiesi čia kada užsukti.
Pelkėje liko tikrai neblogų daiktų - Banzo katiliukas (be frako), viena mėlyna striukytė "nepromokaškė", vienas rudas, dryžuotas svyteris, vienos, labai senos, ružavos kelnės, ko gero dar rankų darbo, na, dar ten kojinės (neplautos), elastinis bintas (be kojos) ir t.t. Jeigu šie daigggteliai darkam reikalingi, tai parašykit, o jei ne - atiduosiu pelkės baubukams, galės lakstyt sau su ružavom kelnaitėm.

Albertas

FOTO: Šrekas.....

Į viršų