Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2009    
 
 

SiluetasLT

Laikas: 2009.07.25-08.08
Vieta: LR siena nuo Šalčininkų iki Lazdijų
Dalyviai: Romas, Eglė Šležaitė, Jurgita Kalvinskaitė, Paulius Juškevičius įveikė visą atstumą, nepilną maršrutą ėjo Giedrius ir Jolita (vadai), Roma, Andrius su Dovile, Lina, Andrius G., Tomas, Akvilė, Monika Vanagaitė, Justas, Žydrūnė, Greta G.

Mes žygiavome atkarpą nuo Šalčininkų iki Lazdijų. Žygio metu apsilankėme Šalčininkų dvaro rūmus, Tribonių žuvininkystės muziejų, akmens amžiaus gyvenvietę - Gribašos kaimą, Čepkelių raistą ir Senovinės bitininkystės muziejų ir kelminių avilių bityną Musteikoje, bei daugelį kitų šiam kraštui būdingų objektų. Bendras atstumas: 260 km.


Teko pradėti šį "Siluetas LT" žygį nuo Šalčininkų. Iš viso, maršrutu Šalčininkai-Lazdijai, žygį pradėjo 17 žmonių, iš kurių: 8 ąžuoliečiai, 2 koordinatorės, bei 7, kurie prisijungė informaciją apie šį projektą susiradę Facebook'e. Dar vienas žmogus prisijungė pirmos dienos pabaigoje. Publika - įvairi, yra tiek šiųmetinių abiturientų, tiek jau pabaigusių ir dirbančių.
Nustebino viena mergina, kuri būtent šiam žygiui nusprendė pasiimti iš darbo 2 sav. atostogų, bei nusipirko pilną turistinio inventoriaus komplektą.
Tiesa, nors orus praeitam savaitgaliui prognozavo lietingus, jokio lietausnegavome, priešingai, buvo puikus oras, džiaugėmės kaitria saulute ir maudynėmis.
Visi, ne ažuoliečiai, yra pasiryžę eiti visas 2 sav. Jaunimas aktyviaidomisi apie Ąžuolo veiklą, klausinėja kas ir kada vyksta, kaip ir kada galima prisijungti prie kitų žygelių, Ąžuolo bendruomenės. Taip, kad visus ąžuoliečius, paraginčiau aktyviau dalyvauti šiame projekte, prisijungti kadir porai dienų, tiek patys atitrūksite nuo kasdienių darbų, tiek ir patirtįsavo jaunimui perteiksite.
Visas žygis vyksta pagal ąžuolietiškas tradicijas, tinkamai reprezentuojant Ąžuolo vardą. Giedriui puikiai sekasi susitvarkyti su vado pareigomis. Sėkmės jam!

Andrius

Man teko irgi paeiti. Patiko tas begalinis polsiukas. Gerai suorganizuotas - grybienės is vietinių, dainos, šokiai. Smagu. Panašiai kaip Palangoj paplūdimyje - tik kad gulėti nereikia. Ir pasivaikščioti duoda.

Tomas

FOTO: SiluetasLT 2009 07 25 - 08 08

Į viršų