Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2009    
 
 

Sezono uždarymas

Laikas: 2009.11.28-29
Vieta: Šilėnai, Vaidoto ir Simonos sodyba
Dalyviai: Ąžuolai (o mūsų buvo daug...)

Pasibaigė dar vienas sezonas, prasidėjo jau naujas. Sakoma, kaip naujus metus sutiksi, tokie jie ir bus. O sutikom labai smagiai :) Didelis AČIŪ trobos šeimininkams Vaidotui ir Simonai, kad nepagailėjo pritryptų grindų ir išmindžioto kiemo. Ačiū tarybai ir visiems pagalbininkams už puikų komandinį darbą, ačiū ir bobutei su dieduku, kurie taip svetingai priėmė orientacininkus ir pašnabždėjo slaptąją frazę, ačiū visiems dalyvavusiems ir šildžiusiems trobą savo šypsenomis ir pasakojimais.

O dabar uždarymo rezultatai:

Gintarus gavo Roma ir Andrejus.

Molinukų laimėtojai:
Metų žygeiviausia - Akvilė
Metų žygeiviausias - Tomas
Metų palikimas - Agnė
Metų moralė - Paška
Metų galva - Romas
Metų siluetas - Jurgita
Metų nuotrauka - "Kukis ir kiaulės" (fotografė - Akvilė, kiaules ganė Tomas)
Metų frazė - Paulius (iš SiluetasLT)
Metų švaros vadybininkas - Justas K.
Metų Geldutė - Edas
Metų kūryba - Justas K.
Metų lizdas - Vaidotas ir Simona
Metų sumuštinis - Roma
Metų tėvai - Žygis ir Matas (Pinokio tėveliai)
Metų nepasotinamasis - Saulius L.
Metų pavėlavęs - Tomas
Metų žygis - Do ir Nerijus Aplink Pasaulį

Naktinio orientacinio nugalėtojai: Geldutės+ (Edas, Agnė, Akvilė ir Lina)

Lina

Orientacinis: kaip sportininkė, su Ernestos pagalba surengėm varžybas. Bridom fermų aptvarais, apeidinėdavom karvių paliktas dovanėles, ir užjautėm naktį bėgančius ir negalinčius išvengti minų. Kadangi buvo tamsu, minos niekam nerūpėjo, ir spygliuotų tvorų išvengė visi – sužeistų nebuvo  na, su viena rungtim susivelėm: netiksliai pažymėjom, ir tik geldučių + komanda neapsigavo – tiesiog nusprende per griovį nebrist ir to punkto neieškot (o jis buvo pakeliui, tad buvo pastebėtas). Dar nusprendėm paįvairinti užduotis: vienam punkte reikėjo sodyboje paklausti frazės (kurią šeimininkai pamiršo iki vakaro), kitame – nupiešti žygį (kelios fantazijos pridedamos :)) .

Vakaro įvykis: pora komandų, susivėlusios erdvėje, užsuko ne į tą sodybą.. Grėsmingai atrodantys, naktį, su ciklopais, kelių žmonių grupuotė reikalauja iš ten gyvenančios senutės frazės.. po kokių 10 min, prigasdinę, nieko nepešę ieškot patraukia kitos sodybos.. vargšė bobutė visą naktį turbūt nesudėjo bluosto..

Jolita

Foto: Sezono uždarymas 2009 11 28-29

Į viršų