Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2009    
 
 

Šalti Naujieji metai 2010

Laikas: 2009.12.31-2010.01.01
Vieta: Daugai, Viktoro sodyba
Dalyviai: daug bičiulių ąžuoliečių ir Pedro (Keksas, Petras, Elnias…)

Susirinkom. Pakūrėm pečius. Šalta.

Atvažiavo daugiau bičiulių, pakūrėm židinį. Šalta.

Persirengėm. Apstojom stalą. Vis dar šalta.

Atšventėm Edo (Edutės) gimtadienį. Brrrr.....

O paskui pradėjom žaisti įvairius erotinius ir ne tokius erotinius žaidimus. Pradėjom nuo „Katinas ant pečiaus tupėjo...“, paskui perėjome prie tradicinių „Skaičių“. Vėliau sekė visiškai nauji, nematyti, negirdėti veiksmai, tokie kaip „galva tarp kojų“, „skruostas prie skruosto“, „koja po pažastimi“, delnas ant užpakalio“ ir panašūs. Vėliau visi stovėjome ratu ir kaišiojome vienas kitam kojas iki kol Naujieji buvo besibeldžią į duris.

Idant jie ir nesibelstų patraukėm į vidurį miškų eglutės ieškoti. Radom. Apkarstytą saldainiais ir mandarinais. Iki Naujo Meto atėjimo dar buvo likusios kelios minutės, tad pašokom aplink eglutę Laurenciją. Lygiai 00:00 uždegėm mistiškas šaltąsias ugneles ir sveikinom vienas kitą, linkėdami meilės, kelionių ir dar daugiau meilės.

Tuomet tolumoje sušmėžavo Elnio siluetas su Seniu Šalčiu, Snieguole ir dideliu maišu dovanų. Padainavę dainelių, padeklamavę eilėraščių ir pašokę šokių gavome dovanų!

Grįžę trobon bandėm pribaigti gausų vaišių stalą, kurio, kaip žinia, pribaigti nepavyko. Tada nusprendėm užpečkyje žaisti Aliasą. Išvada: negalima leisti žaisti poroms, kurios viena kitą supranta iš pusės žodžio (Taip taip, Giedre su Andrium, čia jums).

Naktis buvo šalta. Iš antro aukšto gyventojų ryte girdėjosi tik dantų kalenimas. Tačiau pirmąją Naujųjų dieną nepasidavėm, įsispyrėm į slides ir patraukėm į Šreko pelkę. Pakeliui GAndrius su Giedriumi nusileido nuo Maldzytakalnio, savo pasirodymus baigdami įspūdingais kuliavesčiais.

Kelyje apturėjome daug gražių „zuikių“, tačiau galų galiausiai tikslą pasiekėme. Mus pasitiko Albertas su karštu vynu. Stovėdami pasijutom sušalę, tad ilgai nelaukę patraukėm atgalios.

Grįžus radom pakurtą pirtelę – Kukių darbas. Po jos atsirado norinčių ir dar vieną naktelę šaltyje praleisti, tačiau studentai, laikantys egzaminą pirmadienį, ir kiti užsiėmę žmonės pareikalavo grįžti namo. Tarp besiegzaminuojančių studentų ir aš buvau, tad kas nutiko vėliau – negaliu pasakyti, tačiau sklando gandai, kad liūdna nebuvo :)

Lina

Foto:
Lukas Pečiulaitis - Ažuolų 2010
Brigita Sliauzyte - 2009 12 31. Karnavalas su Ąžuolais
Brigita Sliauzyte - 2010 01 01. Pakeliui pas Šreką
Brigita Sliauzyte - 2010 01 02 Daugai ir Punios piliakalnis
Giedrė Šimkevičiūtė - nauji_metai_2010

Į viršų