Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2011    
 
 

Ledų šventė

Laikas: 2011.07.30-31
Vieta: Kėdainiai
Dalyviai: Roma Padūmytė, Linas G., Žydrūnė Š., Nomeda, Giedrius Skiecevičius, Romas Lukas, Neringa Burokaitė, Eglė Šležaitė, Nikolajus, Viktorija U.

Pirmą kartą pamačius konfoj Romos skelbimą buvo kilus mintis, kad gal ir nieko būtų sudalyvuti Kėdainių ledų šventėje. Vėliau pagalvojau, kad tai puiki proga susitikti su visaiss. Taigi pasikvietusi drauge, kad ''kelelis nedulkėtų'' išsiruošėme tranzuoti Kėdainių link.
Neskubant, atsistojome Vilnius - Kaunas kelyje ir ėmėme tranzuoti. Po dešimt minučių sustojo porelė vžiavusi į Kėdainius. Tinka. Tiesa sakant, jie važiavo į tą pačią Ledų šventę. Nusprendėme, kad pasisekė ir jau buvome pakleiui į Ledų šventę, tačiau atvažiavusios nuėjome pas Romą. Pirmiau jai paskambinome ir Roma, kaip tikra miesto žinovė paaiškino, kaip mums pas ją nusigauti. Taigi, mes jau Bsanavičiaus gatvėje ir Roma mus pasitikusi prie namų paragino greitai užeiti, nes ji turi daug darbo. Ir iš tikrųjų tik įėjus pamatėme daugybė daromo maisto ir įvairių kvapų...Sulaukę daugiau svečių judėjome šventės link. Nepaisant to, kad kelias buvo ilgas tačiau besišnekučiuodama su Neringa ir Egle nepajutau kaip greitai eina laikas. Ir štai mes jau šventėje. Žmonių nei daug nei mažai. Vėliau atsiskyrėme ir nuėjome su Viktorija kitur pasibūti.Ir matėme vis labiau plūstančius žmones. Jų akyse daugėjo, nes visi norėjo ledų :)
Vėliau mums besėdint prie mūsų prisijungė Linas. Jis niekam nieko nesakęs atvažiavo iš Pakruojo į Kėdainius, nes irgi norėjo linksmybių.
Oj, net neprisimenu, kas dainavo...lyg Cicinas, lyg Yva dar Braškės kažkokios, bet as labiau mėgavusi akimirka. Man buvo smagu sėdėti ir stebėti sulėlydį, o vėliau grožėtis fejerverkais, kurie buvo ispudingi...
Vėliau visi grįžome pas Romą, kur toliau skanavome jos pruošta Lazanija, žuvies užkandžiais, užtelėlėmis ir kitais saldumynais... :)
Ačiū visiem už puikią kompaniją ir iki susitikimų kelionėse :)

Žydrūnė Š.

Į viršų