Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2011    
 
 

Varžtas pas Edą

Laikas: 2011.09.07
Vieta: Kreslynu kaimas
Dalyviai: Neringa Burokaitė, Monika Vanagaitė, Roma Padūmytė, Edas, Nomeda, Eglė Šležaitė, Linas Gustauskas, Žydrūnė Šegždaitė, Kalėda, Giedrius Skiecevičius, Monika Vanagaitė, Kęstas, Jurgita Kalvinskaitė, Akvilė Gerulskytė, Dovilė, Liepa, Nerijus, Rita, Romas Lukas.

Varžtas. Tai sena ąžuolietiška tradicija, kuomet išsitraukiantysis varžtą, kitą kartą visus kviečiasi as save ir ten gaminą kažką skanaus saldaus ir ne tik ir ten paslepia varžtą ir kažkas kitas randa :) Tai gaunasi kaip slėpynės, o gal net kaip gaudynės. Savaime suprantama, kad pas ką jis paklius tėra tik atsitiktinumas, tačiau aš manau kitaip. Gal tiesiog tai ne šiais atsitiktinumas?:) Vienaip ar kitaip, šį kartą varžto magnetu tapo Edas ir visi vykome į Krėslynų kaimą, į namo kiemą, kuriame laukė bananai kepinti su šokoladu ir ant laužiuko...be viso to, visi atsinešėmė kas ką, kas alyvuoges, kas vynyoges, sūrį ar pan.
Jei kas paklaustų, kas man labiausiai patiko ar buvo įsimintino, tai aš pasakyčiau jog aprangos kodas. Suknenės ar kažkas primenančio eleganciją bei..bei strėlytės esančios pas jį koridoriuje :) šiaip ar taip...prisiminus tą lemtį pas ką paklius varžtas,šį kartą jis pakliuvo pas Liną. O įdomiausia tai, jog iš pradžių es baudu paėmėme lėkšte bendrai, kurioje buvo varžtas, manydami, kad kitiem neužteks skanėstų. Tačiau Roma liepė mums imti atskirai ir čia varžtas nusisuko nuo manęs ir įsisuko pas Liną. Taigi,kas kitas?


Žydrūnė Šegždaitė

Į viršų